راهکارهای نمایاندن محصول در سوپرمارکت و خواربارفروشی

LemonTree Products، یک پیشرو در تولید لوازم نصب‌شدنی و نگهدارنده‌ در مغازه‌های سوپرمارکت و خواروبار فروشی است. ما طیف وسیعی از میزهای نمایش محصولات با کیفیت بالا را طراحی و ارائه می‌کنیم که ظاهر فروشگاه مواد غذایی شما را بهبود می‌بخشد و هویت برند شما را در اذهان تقویت می‌سازد و آن را در خاطره‌ی مراجعه‌کنندگان تثبیت می‌کند.

ما به مشتریان خودمان از ساحل غربی تا ساحل شرقی آمریکا خدمت‌رسانی می‌نماییم. تجربه ما تضمین می‌کند که می‌توانیم نیازهای نمایشی و نمایاندن محصولات فروشگاه‌های شما را برآورده سازیم.

LemonTree Island Table and Produce Display Stand

میزهای جزیره
میزهای جزیره‌ای یک راهکار بی‌نقص چندبخشی است و به گونه‌ای طراحی شده تا بی‌نهایت قابل تنظیم و انعطاف‌پذیر باشد. بیشتر بدانید.

LemonTree Hybrid Table and Produce Displays

میزهای جزیره ترکیبی
میزهای جزیره‌ای ترکیبی دارای درپوش‌های زیبایی با حالت انبار کاربردی محصولات روی قفسه‌های استیل است. بیشتر بدانید.

LemonTree Classic Market Table and Produce Displays

میزهای مارکت
میزهای مارکت، راهکاری جذاب و با ظرفیت بالا برای نیازهای دائم‌التغییر بخش محصولات شما ارائه می‌نماید. بیشتر بدانید..

LemonTree Contemporary Market Table and Produce Displays

میزهای مارکت همگاه
میزهای مارکت، راهکاری جذاب و با ظرفیت بالا برای نیازهای دائم‌التغییر بخش محصولات شما ارائه می‌نماید. بیشتر بدانید.

LemonTree Orchard Bin

صندوقچه‌های باغ‌میوه
صندوقچه‌های باغ‌میوه به گونه‌ای طراحی شده تا همه‌کاره‌ترین، قوی‌ترین و زیباترین نمایش محصولات موجود شما در مغازه باشد. بیشتر بدانید.

LemonTree Square Table and Produce Displays

میزهای مربعی
میزهای مربعی که به‌عنوان برادر بزرگ میزهای مارکت طراحی شده‌، فضای مسطح بزرگی را برای حداکثر فضای نمایش محصولات ایجاد می‌نمایند. بیشتر بدانید..

LemonTree Wall Table and Produce Displays

میزهای دیواری
میزهای دیواری راهکار مناسبی برای نمایش‌های «هم‌سطح با دیوار» در فضاهای کوچکتر یا خارج از فروشگاه مواد غذایی شما هستند. بیشتر بدانید..

LemonTree Euro Table and Produce Display

میزهای یورو
میزهای یورو کاملاً چندبخشی هستند و سطح نمایش آن به‌گونه‌ای زاویه‌دار است که می‌توان آن را به هر زاویه‌ای که نیاز دارید تنظیم کرد. بیشتر بدانید..

Produce Display Accessories

متعلقات
همه میزهای LemonTree به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا وسایل و متعلقات ما برای تمام نیازهای محصولات شما را در خود جای دهند. بیشتر بدانید.

ویژگی‌های LEMONTREE

LemonTree Supermarket and Grocery Produce Display Colors

مشتریان خوشحال ما

طراحی نقشه رایگان

چه نقشه کاملی از یک معمار یا طرحی با قلم روی دستمال داشته باشید، ما با شما همکاری می‌کنیم تا یک نقشه برای فروشگاه شما طراحی نماییم تا با میزهای LemonTree بهترین نتیجه برای فروشگاه شما حاصل شود. هر طرحی که از فروشگاه خود دارید، برای ما ارسال کنید و طراحان داخلی ما با مهندسان همکاری خواهند کرد تا بهترین نتایج را برای فروشگاه شما به ارمغان آورند.

سوالات متداول

ما در LemonTree تمرکز و توجه خود را بر تولید وسایلی در فروشگاه‌های مواد غذایی برای نمایش تولیدات و محصولات اختصاص داده‌ایم که به طور منحصر به فرد نیازهای شما را برآورده می‌سازد. محصولات ما چند بخشی هستند و می‌توانند به گونه‌ای سرهم‌بندی شوند که مناسب هر فضایی باشند. انتخاب‌های سفارشی‌سازی شما بسیار زیاد است و ما با شما همکاری خواهیم نمود تا ظاهر فروشگاه مواد غذایی شما را بهبود ببخشیم.

وقتی صحبت از برند شما می‌شود، رنگ‌ها یک عامل تعیین‌کننده هستند. برای تقویت هویت برندتان به نمایش محصولات و صندوقچه‌های باغ‌میوه‌ای نیاز دارید که با برند شما همخوانی داشته باشد. ما قادر به اخذ سفارش تا ۱۶ میلیون رنگ هستیم و مطمئناً هر رنگی را که بخواهید، ما موجود داریم.

وقتی صحبت از بهداشت مواد غذایی می‌شود، داشتن سطوحی بسیار تمیز حیاتی است. میزهای ما از مواد درجه یک هوافضایی ساخته شده‌اند و سطحی صاف و آب‌گریز دارند که رشد باکتری‌ها یا کپک‌ها را مانع می‌گردد. میزهای تولیدی ما به راحتی تمیز می‌شوند و برای هر نوع محصولی ایده‌آل هستند.

اگر می‌خواهید به بهترین نتیجه برای فروشگاه خود دست پیدا کنید، باید مطمئن باشید که هیچ جزئیاتی را فراموش نکرده‌اید. خوشحال خواهیم شد که طراحان و مهندسان داخلی ما با شما همکاری کنند تا راهکارهایی را برای فروشگاهتان پیشنهاد کنند و به نتایجی استثنایی دست یابیم. خواه یک پلان کامل داشته باشید خواه فقط یک ایده، به شما کمک می‌کنیم تا به هدف خود برسید.

ما محصولاتمان را به سراسر جهان ارسال می‌کنیم و بی‌نهایت خوشحال خواهیم شد تا احتیاجات شما را بدون توجه به اندازه پروژه یا موقعیت جغرافیایی شما برآورده سازیم. ما شریک بی‌نقص شما برای نمایش محصولاتتان و مشتاقانه منتظر ارائه راهکارهای مورد نیازتان هستیم.

درخواست یک مشاوره طراحی رایگان!

با ما تماس بگیرید

از سال‌ها تجربه‌ی ما بهره‌مند شوید! LemonTree Products خدمات مشاوره بدون مسئولیت و رایگانی برای طراحی را به همه مشتریان فعلی و احتمالی ارائه می‌دهد. با ما تماس بگیرید تا بتوانیم در مورد نیازهای نمایشی محصولات شما، راهکارهای احتمالی و طراحی متناسب با فضا و بودجه‌ی شما صحبت نماییم. خواه یک طرح فروشگاهی داشته باشید، خواه بخواهید بخش محصولات خود را به روز کنید، ما آماده‌ایم تا کمک کنیم!